Not defined
sewing thread winding GH019-SA Automatic A Cone High Speed Winding Machine
EMPTY
sku: 62336971512
$6,700.00
~
293,930.00 грн.
$6,700.00, $1.00 = 43.87 грн.
513,970.00 руб.
-5%
~
488,270.00 руб.
$6,700.00, $1.00 = 72.88 руб.
€ 5,770.00
-1%
~
€ 5,710.00
$6,700.00, € 1.00 = $1.17
Shipping from: Singapore
Contact Us
0.004, 15.15
3/2.020ms 0=0.088 1= 0.613/1 2= * 0.021/1 3= * 0.020/1 4= 0.685/1 5= 0.722/1
©
1994-2026
iMALL