original 1109 RFP-1109 RFP1109 RFP1109-50R 50 Ohms 100 Watt 100W 50R Single PIN High Frequency Resistance
sku: 32945505313
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | ZHONGXIANGTAI |
| Compatible Brand/Model: | None |
| gmtCreate: | 1539586800 |
| Model Number: | RFP1109-50R 50 Ohms 100 W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Steering Wheel Cruise Button Switch Cruise Control Button Car for Mazda Enclave Cx4 Cx-5
aliexpress.com
Wheel Alignment Tool Repair Tool Wheel Hanger Locating Pin Guide Tool Silver White M14x1 5 1pcs
Аккумулятор NCM Easybike для электровелосипеда Лион, скрытый литиевый аккумулятор для складного электрического велосипеда, 36 В, Ач, 10 Ач, Scimitar