for INNOLUX 7.0" inch Raspberry Pi LCD Touch Screen Display TFT Monitor AT070TN90 + Touchscreen Kit HDMI VGA Input Driver Board
Technical Details
| Active Area: | 154.08*85.92 mm |
| Brand Name: | skylarpu |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Area: | 156.7*89.1 |
| Display scale: | 16 |
| Luminance: | 250 nits |
| Model Number: | AT070TN90 |
| Outline: | 164.90*100.00*3.0 mm |
| Pin of Singnal Interface: | 50 pins |
| Product Type: | Panel LCD Combo |
| QTY: | 5000 Piece |
| Resolution: | 800*480 |
| Screen Size: | <7 Inch |
| Screen Type: | Resistance Screen |
| Size: | 7.0" |
| Technology: | a-Si TFT-LCD |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
1 комплект 12 В DC мини роторная дрель шлифовальная машинка электрический шлифовальный набор для полировки сверления резки сверлом, патроном, керамическое колесо