XYS3606W DC DC Buck Boost Converter CC CV 0-36V 6A 216W Synchronous Rectification Efficiency 95% Power Module Adjustable
DANIU
sku: 1738560
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Description
XYS3606W Custom CNC Shell https www banggood com XYS3606 Shell Kit with Full Protocol Fast Charge PD Aluminum Alloy CNC Custom Shell DIY p 1740097 html cur warehouse CNXYS3580 DC DC Buck Boost Converter https www banggood com XYS3580 DC DC Buck Boost Converter CC CV 0 6 36V 5A Power Module Adjustable Regulated Laboratory Power Supply Variable p 1601308 html cur warehouse CNAPP download address Please download from Google Market search for sinilink to downloadComputer client software download address http www sinilink com download tools Sinilink Setup exeSpecification Input voltage 6 0 30VOutput voltage 0 0 36VOutput current 6AOutput power 216WStorage space 10 groupsPlease Click Here to Download the English User ManualDetailed interface and key functions Short press the ON OFF button to turn on and off the power output long press the ON OFF button for 2 seconds the screen rotates and can be rotated 360° in four directions Rotary encoder potentiometer to realize fast page turning Short press the code potentiometer button to activate the parameter voltage current to be set Switch between full selection and bit selection by short pressing the code potentiometer button After selecting all all will be displayed in reverse blue and the set voltage set current can be switched through the rotary encoder After the bit is selected the corresponding bit will be displayed in reverse blue and the parameters can be set through the rotary encoder After the setting i
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Maison Kitsune Mm06108ww9010 P305 Кепка-бісболка з вельвету з вишивкою лисеняти MM06108WW9010 P305
joom.com
joom.com
Жіноче повсякденне спортивне взуття - Дихаюча сітка, Легкі кросівки на шнурівці 39 білий
Anti-Falling Baby Safety Lock Window Buckle Windows Limit Holder Sliding Door Lock Patios Door 1pc
Anti-Dust 2 in 1 Hard Covers Case for Google Pixel 10 Pro XL Pixel10 Pixel9 Pixel9a Pixel 9 9A 7 8 6 7A 6A Fall Protective Bag Google Pixel 7 Pro
Staggered Design Pink Zircon Bowknot Bracelets Love-heart Cute Sweet Necklace Beach Style 2 Necklace
Корисні Електричні Фітинги Кріплення Труби Фіксація Проводки Хомут Шланга Гумовий П-кліпси Затискачі для Кабелю 13mm