Wisecoco TX09D70VM1CDA LCD Display 3.5 Inch TFT LCD Panel 240X320 Screen 40 PINS PDA Module Matrix
Technical Details
| Active Area: | 53.64(H)X71.52(V) mm |
| Brand Name: | Wisecoco |
| Brightness: | 400 cd |
| Display resolution: | 480X320 |
| Item condition: | New |
| LCD Kit: | Yes |
| Material: | TFT |
| Model Number: | TX09D70VM1CCA TX09D70VM1CBA TX09D70VM1CDA TX09D70VM1CEA |
| Outline size: | 64(W)X86(H) X7.47(D) mm |
| Screen: | > 3" |
| signal interface: | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins , Connector |
| Touch Screen: | Without TOUCH |
| Touch Screen Type: | Resistive Screen |
| Type: | LCDs |
| Viewing Angle: | 80/60/70/70 |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Волоконно-лазерная маркировочная машина для металла, портативная, 10 Вт, 20 Вт, 30 Вт, 40 Вт, 50 Вт, 70 Вт, 100 Вт