Wisecoco 5.5 inch 4K 2160x3840 UHD LCD Module MIPI Screen LS055D1SX05(G) Display Panel
Technical Details
| Brand Name: | Wisecoco |
| Brightness: | 500cd/m2 |
| Compatible Brand: | Universal |
| Contrast Ratio: | 1200:1 |
| Display Area: | 68.04x120.96 |
| Display Size: | <7 Inch |
| Model Number: | LS055D1SX05 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| Resolution: | 2160x3840 |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
| signal interface: | MIPI 60 pins Connector |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Новый чехол для ноутбука Lenovo yoga s940-14 yoga s940-14 iwl s940-14iwl Palmrest cover/Bottom case
Super new High Capacity 9800mAh 14.4V Battery For iRobot Roomba Vacuum Cleaner 500 530 540 550 620 600 650 700 780 790 870
1 1/8 "полностью из углеродного волокна 3k Глянцевая прокладка, гарнитура, вилка, шайба 5 мм 10 мм 15 мм 20 мм 4 шт./компл. велосипедные детали