Waveshare OTS-32-1.27-05 Enplas IC Test Socket Programming Adapter 9.53mm Width 1.27mm Pitch for SOP32 SO32 SOIC32 Package
thumb
thumb
sku: 915051282
Shipping from: China
   Technical Details
Body Width: MAX9.53 mm
Brand Name: Waveshare
Demo Board Type: Others
Manufacturer: Enplas
Model Number: OTS-32-1.27-05
Pin Count: 32
Pitch: 1.27mm
Place of Origin: China (Mainland)
Related Package: SOP
Tip-Tip: 11.9~12.1 mm