Wave Soldering Input Connected Machine ZBSRJ350
sku: 33060410634
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| applicable for: | Wave soldering machine |
| Brand Name: | HUAQIZHENGBANG |
| is customized: | Yes |
| item name: | Output connected machine |
| Manufactory: | yes |
| Material: | Aluminium-copper Alloy |
| Max PCB: | 350mm |
| Model Number: | ZBSRJ350 |
| Motor: | 40W |
| Net Weight: | 56kg |
| Outline size: | 1000*650*750-900 adjustable |
| Power Supply: | AC220V |
| Stock: | yes |
| Transfer speed: | 0-5000mm/min |
| Type: | Hand Tool Parts |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
0.5-3 Carat 8.0mm D Color Moissanite 100% 925 Sterling Silver Ring For Women Top Quality Sparkling Wedding Jewelry
aliexpress.com
Customized 100% Real Carbon Fiber Car Steering Wheel With Leather / Alcantara For Audi Q3 Q5
aliexpress.com
dhgate.com
Alfred Round Solid Wood Rustic Dining Table for Farmhouse Kitchen Room Decor, Wooden Trestle Pedestal Base, 46.5" Wide Circular