thumb
thumb
sku: 32873365867
Shipping from: China
   Technical Details
Accuracy Class: +-4% of reading+2 digits
Brand Name: niusiwen
Dimensions: 170 * 120 * 60mm / 6.7 * 4.7 * 2.36in
Display Type: Digital Only
DIY Supplies: Electrical
Measuring Range: As describ
Model Number: VC60B+
Operating Temperature: 0~40C
Testing voltage: 1000V