артикул: 32993046372
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
Характеристики
| click value: | 1/4 |
| Field of View: | 24.2-6.0ft@100yds |
| Function: | Lens |
| Magnification: | 4X-16X |
| Model Number: | 4-16X50AOL |
| Objective Lens Diameter: | 50mm |
| Tube Diameter: | 25.4mm |
| Type: | RIFLE |
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
joom.ru
dhgate.com
80mm Case Fan 80mm PC Computer Cooling Fan Case Colorful Quad 4-LED Light Neon Clear High Quality Fans for Computer Cooler J10