TSOP40 TSOP OTS-40-0.5-01 Enplas IC Test Burn-In Socket Programming Adapter 18.4mm Width 0.5mm Pitch
sku: 753381029
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Body Width: | 18.4 mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Manufacturer: | Enplas |
| Model Number: | OTS-40-0.5-01 |
| Pin Count: | 40 |
| Pitch: | 0.5 mm |
| Related Package: | TSOP |
| Tip-Tip: | 20 mm |
| Type: | Open Top |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Мужской кожаный перфорированный ремень с синей строчкой Mr.Cayman 4 см для джинсов черный 110-130 см
prom.ua
Гимнастический, пластмассовый, разборной обруч с массажными шариками Profi M 0251, (диаметром 98 см)
prom.ua
aliexpress.com
aliexpress.com
17 Color 3mm 160 Yards Length DIY Braided Elastic Band Cord Knit Band Sewing 1/8 inch DIY Clothes Access Material Dropshipping