TES1332A Digital Lux Light Meter 0.01~200000 Lux
sku: 32580499107
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Tes |
| Display: | 3 1/2 digit LCD |
| is customized: | N |
| Measuring Rate: | Approx. 2 times/sec |
| Model Number: | TES1332A |
| Resolution: | 0.01 Lux(1330A,1334A) & 0.1 Lux(1332A) |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
2 Tier Dish Rack for Kitchen Counter Multifunctional Dish Drying Rack With Cutting Board Hold
aliexpress.com
aliexpress.com
4S 12V 120A Protection Board 3.2V BMS Li-Iron Lithium Battery Charger Protection Board with Power Battery Balance Board DY
dhgate.com
dhgate.com
luxury men's machinery watches brand automatic machinery watches 42mm stainless steel men luminous business waterproof 30m man wristwat, Slivery;brown