TEMT6000 Light Sensor TEMT6000 Professional Light Sensor Module
sku: 32861845141
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | TENSTAR ROBOT |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | 1 |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | TEMT6000 |
| Operating Temperature: | 1 |
| Package: | DIP |
| Supply Voltage: | 1 |
| Type: | module |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
X07A 20PCS Photovoltaic Panel Drainage Buckle Surface Plate Solar Panel Water Drain Clip for Solar Panel Draining 40mm
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
dhgate.com
[USA Free VAT】 20mm TRH20 квадратная линейная направляющая 300mm 400mm 500mm 600mm 800mm + 4Pc слайдера блока для станка с ЧПУ
Tachometer 2" 52mm Smoke Lens 0-8000 Rpm Gauge Super Bright Led lighting Car meter
Новинка 77 мм кольцо-адаптер для обратного макрообъектива 77 мм-PK для Pentax PK для k10d k20d k100d k5 k7