Startech Rack Startech HSB220SAT25B
ManoMano ES
sku: 41863221
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: Spain
Description
Si eres un apasionado de la informática y la electrónica , te gusta estar a la última en tecnología y no perderte detalle, compra Rack Startech HSB220SAT25B al mejor precio. Color: Negro Tamaño: 2.5" Tipo: Adaptador Conectividad: Cable Peso (Kg): : 0.47 Peso referencia envío (Kg): : 0.47 Tipo de Producto: : Discos duros Familia Producto: : Informática Electrónica Sub-Familia Producto: : Informática Redes y Componentes Fabricante: : Startech Referencia Producto : S55056452 EAN : 0065030827980
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Шкаф-купе Амадеус-36 для одежды с зеркалом двухдверный 90x250x40 Мегамебель, Белый, Амадеус-36
goods.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
Подставка для магазина из коричневого дерева с 3 отделениями и сетчатыми боковыми панелями
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Держатель инструмента BT30 BT40 BT50 SLN SLA SLN10 SLN12 SLN16 SLN20 SLN25 SLN32 SLN40
Краска фасадная водно-дисперсионная Текс Профи основа D прозрачная 9 л, Прозрачный
gdematerial.ru
2020 New Baby Nappy Changing Bag Portable Folding Crib Diaper Backpack Stroller Straps
6 LED Wireless PIR Infrared Human Motion Sensor Night Light Sensing Lights Wall Lamp Closet Cabinet Stairs Automatic Lamps 36V
Supply electric brush plating machine 200A copper aluminum row nickel plating machine workpiece scratch r