SWT-NS800 Geomembrane Welding Machine
Technical Details
| Brand Name: | mingmai technology |
| Frequency: | 50/60HZ |
| Model Number: | SWT-NS800 |
| Power: | 800W |
| Usage: | WELD PP,PVC,PE GEOMEMBRANE |
| Voltage: | 220V |
| Weight: | 13KGS |
| Welding Area: | 0.2-1.5MM |
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Подвесное вращающееся устройство для вращения двигателя, Электрический Спиннер для дома и улицы
Flat Back Round Sewing DIY Stones Taiwan Acrylic Jet Black 2 Holes 6mm 14mm 16mm 18mm 20mm Sew On Rhinestones For Craft