SSOP30 TSSOP30 OTS-30-0.65-01 Enplas IC Test Burn-in Socket Programming Adapter 0.65mm Pitch 6.1mm Width
Technical Details
| Body Width: | 6.05~6.15 mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Manufacturer: | Enplas |
| Model Number: | OTS-30-0.65-01 |
| Pin Count: | 30 |
| Pitch: | 0.65 mm |
| Place of Origin: | China (Mainland) |
| Related Package: | (T)SSOP |
| Tip-Tip: | 8.09~8.11 mm |
| Type: | Open Top |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Introverted But Willing to Discuss Maplestory Tank Top t shirt men clothes sleeveless shirts
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Для спортивной камеры DJI Action 2 макрообъектив Оптическое стекло аксессуары для фотосъемки
dhgate.com
300W 24V wind Generator Small Home system windmill with wind controller 12V/24V options 100W/200W/300W available