SOP28 SO28 SOIC28 FP-28-1.27-07 Enplas IC Test Burn-In Socket Programming Adapter 7.9mm Width 1.27mm Pitch
sku: 562765899
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Body Width: | 7.9 mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Manufacturer: | Enplas |
| Model Number: | FP-28-1.27-07 |
| Pin Count: | 28 |
| Pitch: | 1.27mm |
| Place of Origin: | China (Mainland) |
| Related Package: | SOP |
| Tip-Tip: | 10.4 mm |