SOP28 SO28 SOIC28 FP-28-1.27-07 Enplas IC Test Burn-In Socket Programming Adapter 7.9mm Width 1.27mm Pitch
sku: 33036398432
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Body Width: 7.9 mm
Brand Name: Waveshare
Demo Board Type: Others
Manufacturer: Enplas
Model Number: FP-28-1.27-07
Pin Count: 28
Pitch: 1.27mm
Place of Origin: China (Mainland)
Related Package: SOP
Tip-Tip: 10.4 mm