sku: 60984-144762
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Description
Specifications: Brand RAMBOMIL Model F1 Color Black Red Material Highly Compacted Aluminum Weight 250g Application R160/F180 Rear Disc 160mm/Front Disc 180mm F160/R140 Front Disc 160mm/Rear Disc 140mm Features:Bearing drive caliper,quick Reaction.F1 specialized brake pads,produced by professional factory.High quality parts,long service life.Package Included:1 × R160F180 Disc Brake Caliper or F160R140 Disc Brake Caliper