sku: 32962422715
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | QWMEND |
| Country/Region of Car Manufacture: | China |
| Customization: | Yes |
| Frequency: | 315/433Mhz |
| Interchange Part Number: | Smart Remote key For Land Rover |
| Manufacturer Part Number: | 315Mhz For Land Rover KOBJTF10A |
| Material Type: | ABS |
| Other Part Number: | For Land Rover LR2 LR4 2010-2012 |
| R/C Function: | With |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
10 Pieces Tube OD 12mm x 1/4" BSPT Male Elbow Pneumatic Connector Push In To Connect Fitting One Touch Quick Release Air Fitting
aliexpress.com
SXDOOL 5010 5cm 50mm 50*50*10mm DC 12V 2 Pin 0.12A PC Chipset VGA Video Heatsink Cooler Server Cooling Fan
LETSFIND 2020 New Fashion Women Rose Printing Women Leggings High Quaility High Waist Slim Leggings
joom.ru
Подсвечник в виде черепа на Хэллоуин, уникальный скелет, подсвечник, украшения для дома
joom.ru
Distortionless Industrial Lens 4mm HD Wide Angle Fisheye FA Lens C Interface 1/1.8 Detection and Recognition Measurement