QFN8 MLP8 MLF8 08QN65T33030 QFN Plastronics IC Test Socket Programming Adapter 2 Sides 3*3mm 0.65mm Pitch
sku: 33038831969
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Body size: | 3 * 3mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Ground Pin: | Yes |
| Manufacturer: | Plastronics |
| Model Number: | 08QN65T33030 |
| Pin Count: | 8 (4 * 2 Side) |
| Pitch: | 0.65mm |
| Place of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
| Related Package: | QFN |
| Type: | Clamshell |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Мужские кроссовки в стиле Asics Gel III, кожа, коричневые с белым 43(27,5 см), размеры:41,42,43,44
prom.ua
joom.ru
joom.ru
Многофункциональная мини-пароварка для яиц, 220 В, машина для приготовления завтрака, электрическая яйцеварка, нагреватель, автоматическая мощность