QFN8 MLP8 MLF8 08QN65T33030 QFN Plastronics IC Test Socket Programming Adapter 2 Sides 3*3mm 0.65mm Pitch
sku: 33038831969
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Body size: | 3 * 3mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Ground Pin: | Yes |
| Manufacturer: | Plastronics |
| Model Number: | 08QN65T33030 |
| Pin Count: | 8 (4 * 2 Side) |
| Pitch: | 0.65mm |
| Place of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
| Related Package: | QFN |
| Type: | Clamshell |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
luckyshine holiday jewelry white z gemstone 925 silver necklaces cubic zirconia for women heart pendant necklace 12mm
dhgate.com
dhgate.com
Portable Pregnancy Test 3D/4D/5D Color Doppler Medical Ultrasound Instruments Ultrasonic Machine
2022 Fashion Flannel Blanket Luxury Super Warm Soft 2.3kg Throw Blankets for Sofa
12V 24V Large Power 12A Universal Car Battery Charger Battery Charger Maintainer for Truck Car AGM Deep Cycle VRLA Pulse Repair
bag mccartney women shoulder shopping high two bag handbag stella pvc quality size leather uvqno
18 inch kayak canoe boat yacht pvc sea anchor drogue drifting brake suit with 30 feet retrieving tow th bbyfkm