QFN16 MLP16 MLF16 QFN-16BT-0.65-01 QFN Enplas 0.65Pitch 4x4mm IC Test Burn-in Socket Programming Adapter with Ground Pin
Technical Details
| Body size: | 4 * 4 mm |
| Brand Name: | Waveshare |
| Demo Board Type: | Others |
| Manufacturer: | Enplas |
| Model Number: | QFN-16BT-0.65-01 |
| Pin Count: | 16 |
| Pitch: | 0.65 mm |
| Related Package: | QFN |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
dhgate.com
dhgate.com
mens watches elegant movement automatic movement 42.2mm comfortable rubber strap waterproof luminous dhgate wristwatches montre de luxe gren, Slivery;brown
aliexpress.com
aliexpress.com
3pcs Webcam Covers Creative Unique Anti-peeping Covers Webcam Covers for Cellphone Tablet
Phone Case for Redmi 6 6A 7 7A Note 7 8 8A Case 8T Note 9 9S Pro 4G 9T Soft Silicone Cover Freehand Sketching Art
Запасная материнская плата для основной схемы Bluetooth контроллер скутера Skateboard Kit
aliexpress.ru
980 нм, 10 МВт, 30 МВт, 50 МВт, фокусируемый точечный инфракрасный лазерный диодный модуль, мини 6x10 мм