Technical Details
| Brand Name: | Pro’skit |
| Features: | Explosion-proof,Insulated,Multifunctional,Dismountable,Non-slip |
| is customized: | No |
| Magnetic: | No |
| Material: | High Carbon Steel |
| Model Number: | 8PK-SD016 |
| Package: | 20-29Pcs |
| Screw Head Size: | As shown |
| Screw Head Type: | Slotted,5-Point,Torx,Phillips,Hex |
| Type: | Screwdriver Set |
| With Handle Or Not: | Yes |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
6 Pcs 12pt 1/2" Dr L-Type Diesel Injector Line Socket Wrench Set 12mm 14mm 16mm 17mm 18mm 19mm