Power Supply Fully Tested For ST-250UAG-05E 1U 250W
Technical Details
| Application: | Server |
| Brand Name: | MLLSE |
| Color: | Silver |
| Model Number: | ST-250UAG-05E 1U 250W |
| Package: | Standard |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Products Status: | Stock |
| Rating Power: | 150W - 250W |
| Test condition: | 100% tested before shipping |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Sweet Butterfly Bracelet for Women's Exquisite Wedding Accessories Luxury Brand Jewelry
aliexpress.com
aliexpress.com
aliexpress.ru
ILEPO 65W GaN Charger For Type C PD3.0 For iPhone12 11 Pro max laptop MacBook Air Pro Samsung with 100W Cable USB C Fast Charger