Portable Pipe Sleeve Machine 220V Electric Pipe Threader Galvanized Pipe Sleeve Machine Threading Tools ZIT-KY01-50
thumb
thumb
sku: 32994921704
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Applicable Pipe Thread: /
Brand Name: YunlinLi
Dimensions: /
Frequency: 50Hz
is customized: Yes
Model Number: ZIT-KY01-50
No-Load Speed: /
Rated Input Power: 2300W
Rated Voltage: 220V