Характеристики
| Brand Name: | Jimaiqi |
| Codition: | In stock |
| Compatible Brand: | Universal |
| compatible for: | For DFL-DP101429-F5-B Digitizer Panel |
| Display Size: | 10~13 Inch |
| Factory Price: | Contact Us For Factory Price(Min order is 20 pcs) |
| Feature: | Touch Screen |
| Model Number: | For 10.1inch DFL DP101429 F5 B Tab Glass Touchscreen |
| Place of Origin: | China |
| Product Type: | Tablet Touch Panel |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
| Size: | 10.1 Inch 45pin |
| Tracking No: | Yes |
Графік зміни ціни & курс обміну валют
Користувачі також переглядали
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.ru
aliexpress.com
dhgate.com
dhgate.com
WOOD 3D printer consumables, 1KG , PLA add refined wood powder 1.75mm 3D printer filament
cotton cartoon dinosaur zipper coat warm casual toddler boys hooded jacket, Blue;gray
20 x Antique Silver Cat and Moon Charms Pendants Beads for Necklace Bracelet Jewelry Making Findings 25x18mm