PS219A4-ST MODULE
sku: 32693729393
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Computer |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | PS219A4-ST PS219A4 PS219A PS219 219A4-ST 219A4 219A 219 |
| Operating Temperature: | |
| Supply Voltage: | |
| Type: | Voltage Regulator |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Кеды, скейтборд обувь FORUM унисекс низкий верх белый/черный/синий Adidas Originals
cdek.shopping
CCG Удачный железный топор (обычный), Yu-Gi-Oh - Structure Deck - Dawn of the Xyz - Singles
cdek.shopping
aliexpress.com
handskit 26pcs 60W 110V/220V Electric Soldering Iron Kit Adjustable Wood Welding Tool Thermostat Station Welding Repair