PLD09210S12HH 87MM Cooler Fan For Gigabyte GTX 1050 Ti mini RX 470 480 G1 Graphics Card 12V 0.40A 3Pin Cooling Fan
артикул: 32991301340
ЗГІДНО З НАШИМИ ДАНИМИ, ЦЕЙ ПРОДУКТ ЗАРАЗ НЕ ДОСТУПНИЙ
Доставка з: Китай
   Характеристики
Air Volume: 28CFM
Application: Graphics Card
Bearing: Fluid Bearing
Brand Name: NANILUO
Compatible CPU: yes
Fan Life: 50000 hrs
Fan Size: 87MM