PIC24EP256GP206-I/MR
Description
Daly Smart NEW KMS BMS Lifepo4 4S 12V 8S 24V 16S 48V 24S 72V Li-Ion 7S 13S 14S 48V UART RS485 CAN 40A 60A 100A 150A 200A 250A