Technical Details
| attribute: | 95%new used Minor scratches |
| Brand Name: | DHhanqisen |
| Compatible Brand: | FOR SONY |
| Compatible Camera Style: | Point & Shoot Cameras |
| Model Number: | For Sony DSC-RX100M5 RX100-5 RX100V RX100M5 |
| Package: | Yes |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
5pcs/Lot A B C D Type Tantalum Capacitor 100UF 220UF 470UF 0.1UF3.3UF 0.22UF 1UF 4.7UF 10UF 22UF 33UF 47UF 3216 3528 6032 7343