Original New 3.5'' Inch LCD Display Screen T-51963GD035J-MLW-AGN 50 PINS For Instrumentation
sku: 4000038986706
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Wisecoco |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Size: | <7 Inch |
| Model Name: | T-51963GD035J-MLW-AGN |
| Model Number: | T-51963GD035J-MLW-AGN with touch |
| Outlinemm: | 65x86.2 (HxVxD) |
| Panel size: | 3.5 inch |
| Product Type: | Tablet Touch Panel |
| Screen Type: | Resistance Screen |
| Signal Type: | CMOS (1 ch, 6-bit) , FPC , 50 pins |
| Touch Screen: | 4-wire Resistive Touch |
| Work Mode: | TN,Normally White,Transflective |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Комод в гостиную, спальню из ламинированной ДСП Соната 6 аппалачи + венге темный Эверест
rozetka.com.ua
dhgate.com
cycling caps & masks 3 in 1 women winter warm soft windproof hood scarf snood pocket hats gloves fashion riding srarves hat glove pcs sets1, Black