Original 2.2" Inch LQ022B8UD04 LCD Screen For Garmin ETrex Legend Vista Cx Handheld GPS Nnavigation LCD Display Screen Panel
Technical Details
| Brand Name: | skylarpu |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Mode: | Transflective TFT |
| Display Size: | <7 Inch |
| Model Number: | eTrex Legend Vista Cx handheld GPS LCD screen |
| Panel Type: | LQ022B8UD04 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| QTY: | 20 piece |
| Resolution: | 160*240 |
| Screen Type: | Resistance Screen |
| siez: | 2.2 inch |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Handmade 1/12 Classic Japanese Anime DAN DA DAN Cosplay Momo Pink Hoodie Blue Pleated Skirt Set Fit 6" SHF Action Figure Body