sku: 784461994
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Waveshare |
| Category: | ALTERA FPGA Development Board |
| Communication Interfaces: | 3 x LCD, 2 x 8I/Os, 2 x 16I/Os, 3 x 32I/Os |
| Debugging/Programming: | supports JTAG |
| Demo Board Type: | Others |
| Feature: | Open & Modular design, features various communication interfaces |
| For use with: | EP4CE10 Development & Evaluation |
| Model Number: | OpenEP4CE10-C Package B |
| Onboard devices: | 1 x EPCS16SI8N, 4 x LED, 1 x User key, 1 x Joystick, 1 x Buzzer |
| Onboard FPGA: | EP4CE10F17C8N (ALTERA Cyclone IV) |
| Operating Frequency: | 50MHz |
| Operating Voltage: | 1.15V~3.465V |
| Place of Origin: | Guangdong, China (Mainland) |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Воздушный цилиндр ADVU серии диаметр 63 мм 80 мм пневматический цилиндр ADVU63-10/20-P-A/A-P-A ADVU80-10/20-P-A/A-P-A
Minuman Original Khas Bali KEMASAN BOTOL KECIL | Souvenir Bali | Oleh-Oleh Khas Bali
shopee.co.id
dhgate.com
dhgate.com
outdoor climbing rope diameter 10mm rock lanyard high strength safety camping rope hiking climbing survival fire escape cord