sku: 699394602
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Waveshare |
| Category: | STM32 ARM Cortex-M3 Development Board |
| Debugging / Programming Interface: | JTAG/SWD |
| Demo Board Type: | ARM |
| Design Pattern: | Open & Modular design, features various communication interfaces |
| Features: | Performance line STM32 MCU STM32F103RC |
| For use with: | STM32F103RCT6(LQFP64 package) Development & Study |
| Model Number: | Open103R Package B |
| Supports: | 3.2" 320x240 touch screen LCD |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Honk Ai Impact 3 Yae Sakura Dakimakura Pillow Case Otaku Bedding Pillowcase 2Way Peachskin Fullbody Anime Pillow Cover Gamer
aliexpress.ru
Ультразвуковая Очистительная Машина, движущаяся пластина, ультразвуковой генератор мощности 120 Вт/40K
Новейшая система ухода за телом Indiba 448 кГц, средство для похудения и лифтинга лица