ORICO BSC35-05-SV 3.5 inch 5-disk Aluminum Alloy Desktop Hard Drive Protection Box with Handle Lock Key Secure Storage, ORICO BSC35-05-SV,ORICO,BSC35-05-SV,Hard Drive Protection Box,ORICO BSC35-05-SV Hard Drive Protection Box
ORICO
sku: 469758501 gb009814213745gb
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand_: | ORICO |
| Interface: | SATA |
| Materials: | Aluminum Alloy;EVA |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
VEVO 2 in 1 Electric Hot Pot and Grill, 2200W BBQ Pan Grill and Hot Pot, Multifunctional Teppanyaki Grill Pot with Dual Temp
aliexpress.com
Автомобильный правый боковой задний замок в сборе для-V 2012 2013 2014 2015 2016
aliexpress.com
Женское облегающее платье-мини Y2k, с открытой спиной, без бретелек, с контрастным бантом
150 мл бутылочка для новорожденных, герметичная бутылочка для кормления сока, хлопьев, чашка
prom.ua
Аккумулятор для автомобиля литиевый LP LiFePO4 24V - 60 Ah (+ слева, прямая полярность) пластик