OPEN-SMART NRF24L01 2.4GHz Wireless Transceiver Module + Adapter Module 3.3V / 5V Compatible for Arduino
sku: 32795496623
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | OPEN-SMART |
| Model Number: | NRF24L01 Module + Adapter Module |
| Package: | Yes |
| Products Status: | Stock |
| Type: | Industrial Computer Accessories |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Ботинки Superfit для девочек, бежевые, размер RU 35, 1-000639-2000, Бежевый, 1-000639
goods.ru
aliexpress.ru
Моно-разъем 6,35 мм, аксессуары для гитары своими руками, аудиокабель 1/4 дюйма, латунный кабельный разъем, штекер, микрофонный штекер
aliexpress.ru
Т-образная фреза 8 мм с хвостовиком, фреза для дерева с подшипником, для гравировки дерева, деревообрабатывающий инструмент