Nextion 7.0" TFT 800x480 NX8048T070 HMI Resistive Touch Screen UART Smart Display Module for Arduino Raspberry Pi ESP8266
sku: 32892211435
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | DIYmall |
| Camera Equipped: | No |
| Compatibility: | Others |
| Model: | NX8048T070 |
| Model Number: | FZ1752 |
| Product name: | Nextion HMI Display |
| Resolution: | 800 x 480 |
| Size: | 7.0 inch |
| State of Assembly: | Almost Ready |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Flyhawk FH700171 1/700 Japanese Battle Ship NAGATO Detail Set (for Fujimi) - Upgrade Detail Set
3pcs FOR WS2 organic solid composition potentiometer adjustable potentiometer with lock / 820 ohm 680 ohm 22K 27K 68K
Аккумулятор 36 В 10S1P, 36 В, 4400 мАч, 18650 стандартное зарядное устройство для электровелосипеда, 20 А, BMS 500 Вт + 42 в, 2 А