New Original Firstd FD7015H12S DC BRUSHLESS FAN 12V 0.43A 2-Wires 4-Wires 65mm 39x39x39mm Graphics/Video Card Fan
sku: 238052754
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Description
Firstd FD7015H12S DC BRUSHLESS FAN 12V 0.43A 4-Wires 65mm 39x39x39mm Graphics/Video Card Fan If you require the requirement of fan that cant be searched here, Make sure leave us message. Maybe, We can help you. Any uncertainty about the product description, please leave us message. We will respond you within 24 hours.