New For 10.1 inch XC-PG1010-035-A0-FPC Tablet PC Capacitive Touch screen panel digitizer sensor replacement
Характеристики
| Brand Name: | Jimaiqi |
| Compatible Brand: | Universal |
| compatible for: | For XC-PG1010-035-A0-FPC Digitizer Panel |
| Display Size: | 10~13 Inch |
| Model Number: | For 10.1'' XC - PG1010 - 035 - A0 - FPC Glass Touchscreen |
| Product Type: | Tablet Touch Panel |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
| Size: | 10.1 inch |
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
PASS QUEST Raceface Crank 3 мм Самая продаваемая 1X шатуны с повышающим креплением 28-38T Совместимая градиентная двухцветная узкая широкая звездочка Прямая
aliexpress.ru
aliexpress.ru
18PCS Premium Basic Dental Orthodontic Surgical Extraction Surgery Elevators Forceps Instruments Set
aliexpress.com
SZA SOS 90s Baseball Caps Casual Rapper Music Sandwich Hat Unisex Adjustable Sun Hat Activities
aliexpress.com
32-битный бесщеточный ESC Beatles G2 20A/30A/40A/50A/60A/80A/100A 2-6S SBEC 5V/6V 8A контроллер скорости для радиоуправляемого самолета с фиксированным крылом