New 95MM PLD10010S12H Cooler Fan For ASUS ROG STRIX Dual RX 470 570 For AMD RX470 RX570 Gaming Video Card Cooling Fan
Technical Details
| Air Volume: | 30CFM |
| Application: | Graphics Card |
| Bearing: | Fluid Bearing |
| Brand Name: | NANILUO |
| Compatible CPU: | YES |
| Fan Life: | 50000 hrs |
| Fan Size: | 95MM |
| Fan Speed Control: | 2500RPM |
| Heatsink Material: | PLASTIC |
| Lines: | 4 Lines |
| Model Number: | PLD10010S12H |
| Noise: | 25dBA |
| Package: | Yes |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Fan |
Sirreepet professional pet clipper blade parts Replacement blade spring arms and socket
chinese Jingdezhen Art Counter Top ceramic blue and white hand painted ceramic sink
4pcs/Lot 3W Led Footlight Embedded Corner Lamp 86X86MM Outdoor Step Stair Lights Waterproof Recessed Underground Light
12V Smart Car Engine Push Start Stop Button RFID Lock Ignition Keyless Entry System Auto Start Stop Immobilizer