New 10.1" For B101UAN07.2 LCD Display screen Matrix Digitizer Sensor
sku: 32861582495
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | XinRongSC-100 |
| Compatible Brand: | Universal |
| Model Number: | B101UAN07.2 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| Screen Size: | 10~13 Inch |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
OSCOO Hard Drive Disk 2D MLC NAND Flash SATA3 SSD Hard Drive 6Gb/s Hard Disk 2.5" Internal Solid State Drive For Desktop Laptop
aliexpress.com
aliexpress.com
5Pcs Diamond Coated Core Hole Saw Bit Set Tool For Tile Marble Glass Ceramic 5/6/8/10/12Mm
goods.ru
goods.ru
Поводок для собак totemica, облегченный, стропа с латексной нитью, красный, нейлон, 5 м, lea1123s
joom.ru
joom.ru
Оптовая закупка 25 шт. Чехол для Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G/Poco X7 5G 1,2 мм ТПУ Матовый чехол для телефона White