New 10.1" For B101UAN07.2 LCD Display screen Matrix Digitizer Sensor
sku: 32861582495
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | XinRongSC-100 |
| Compatible Brand: | Universal |
| Model Number: | B101UAN07.2 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| Screen Size: | 10~13 Inch |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
New Portable 3S12P 12V 50Ah 50000mAh Rechargeable Li-Ion Battery, For LED Lamp Light Backup Powe Etc + 12.6v 3A Charger