NEW AUO 15.6" LAPTOP LED LCD Screen Display/panel 40PIN B156XTN02.3
sku: 1063558671
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | BiNFUL |
| Compatible Brand: | Acer,Lenovo,Asus |
| Component Type: | LED Screen |
| Model Number: | B156XTN02.3 |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Настенные светодиодные светильники для лестниц, 30 Вт, 25 Вт, современная настенная лампа, 85-265 В переменного тока, водонепроницаемое садовое украшение IP65, освещение