NEW AUO 15.6" LAPTOP LED LCD Screen Display/panel 40PIN B156XTN02.3
sku: 1063558671
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | BiNFUL |
| Compatible Brand: | Acer,Lenovo,Asus |
| Component Type: | LED Screen |
| Model Number: | B156XTN02.3 |
12V24V to 57V DC Step Up Power Converter for Starlink Mini Reliable 4 5A Power Supply with Waterproof Protection
aliexpress.ru
Аудиокабель RCA-1/4, кабель Y-разветвитель со штекером 6,35 мм на двойной RCA, провод 6,35 мм на 2 RCA, 6 футов/1,8 м