NEW AC Adapter For Li Shin LSE9802B1240 Global Power Payless
sku: 422835496
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: United States
Description
NEW AC Adapter For Li Shin LSE9802B1240 Global Power Payless All products are new and fully-tested OEM equivalent replacement parts Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz Overload protection Short circuit protection Over Temperature protection Power Saver Protection 100% HI-POT tested 100% cycling burn-in
aliexpress.ru
Подарочный домик для раннего образования, модель тостов, ландшафтный комплект для выпечки
aliexpress.ru
Anime Danganronpa Nagito Komaeda Cosplay T-shirt Long Sleeve Cotton Summer Shirt Tee
Гирлянда "Нить"5 м с насадками"хрусталики", Ip20, прозрачная нить, 50 Led, свечение мульти, 8 режимов, 220 В