NEW AC Adapter For Li Shin LSE9802B1240 Global Power Payless
sku: 422835496
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: United States
Description
NEW AC Adapter For Li Shin LSE9802B1240 Global Power Payless All products are new and fully-tested OEM equivalent replacement parts Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz Overload protection Short circuit protection Over Temperature protection Power Saver Protection 100% HI-POT tested 100% cycling burn-in
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
1PCS 3.6V LCD Button Battery Charger Recharging For LIR2016/LIR2025/LIR2032/ML2016/ML2025/ML2032 Indicator intelligent 2-Slot
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
PAKUSI 1Pair Car LED Daytime Running Lights 12V For Audi A6 A4 B6 A3 Car Accessories DRL LED Fog Lamp White+Yellow turn signals