N140BGE-E33 N140BGE E33 LED Screen Matrix for Laptop 14.0" HD 1366X768 30Pin Matte Slim Screen Replacement Panel Monitor
thumb
thumb
артикул: 32920069628
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
   Характеристики
Application: Laptop
Brand Name: XIWANG
Compatible Brand: Universal Screen
Component Type: laptop screen
Connector: eDP 30Pins