N140BGA-EA4 LED Display LCD Screen Matrix for Laptop 14.0" 30Pin HD 1366X768 Resolution Matte Replacement
sku: 410524677
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Description
Name: rainbow lcd size:14.0 inch condition: good Function: tested Series :N140BGA-EA4 Packing: Antistatic bag and box quality: Grade A+ Application: laptop Products Status: in stock lead time: within 3 days
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
dhgate.com
dhgate.com
elegant beaded lace short bridal gloves fingerless white red ivory wedding accessories1615759
Бейсболка с ацтекским узором CINESSD, лето мужская шапка, кепка, Мужская Спортивная Кепка
aliexpress.ru
t-shirts high street mens t shirt bottom broken holes tee solid long sleeve o neck aa, White;black
Увлажнитель воздуха с подсветкой "Милый олень" 3 в 1 / Мини Увлажнитель-аромадиффузор Розовый
bigl.ua
Кроватка - трансформер (для новорождённого, подростка, тумба + пеленатор, письменный стол). Бук+ДСП.
bigl.ua
aliexpress.ru
Protector de sobretensión ethernet RJ45 10KA 5V 16-puerto 8-pin rack 19' - Bematik
manomano.es
Фильтрующий элемент для очистки масла и топлива, 50 мм, алюминиевый сплав Crrency, автозапчасти и аксессуары