Mini NRF24L01 + 2.4GHz 1.27MM RF Wireless Module Mini Version Power Enhanced Version SMD Receiver Transceiver Board 5V
Характеристики
| Application: | Computer |
| Brand Name: | Megmoki |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | standard |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | Mini NRF24L01 + 2.4GHz |